Ventilátor Spal VA34-AP70/LL-36A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 2430 m3/hod. |
| Příkon: | 15,6 - 21,4 A |
| Hmotnost: | 2,35 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,7 mm |