Ventilátor Spal VA03-AP70/LL-37S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2220 m3/hod. |
| Příkon: | 11,2 - 17,1 A |
| Hmotnost: | 2,37 kg |
| Max. montážní hloubka: | 94,5 mm |