Ventilátor Spal VA10-AP70/LL-61S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2190 m3/hod. |
| Příkon: | 12,6 - 14,3 A |
| Hmotnost: | 2,33 kg |
| Max. montážní hloubka: | 87,5 mm |