Ventilátor Spal VA10-AP50/C-61S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2161 m3/hod. |
| Příkon: | 10,8 - 12,6 A |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| Max. montážní hloubka: | 62,1 mm |