Ventilátor Spal VA26-AP50/C-60S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 5 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1960 m3/hod. |
| Příkon: | 10,4 - 15,2 A |
| Hmotnost: | 1,6 kg |
| Max. montážní hloubka: | 65,4 mm |