Ventilátor Spal VA08-AP51/C-23S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 350 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 2140 m3/hod. |
| Příkon: | 8,7 - 9,6 A |
| Hmotnost: | 1,7 kg |
| Max. montážní hloubka: | 62,1 mm |