Ventilátor Spal VA10-AP10/C-61A
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 305 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | zahnuté |
| Typ ventilátoru: | sací |
| Max. průtok vzduchu: | 1540 m3/hod. |
| Příkon: | 6,7 - 6,8 A |
| Hmotnost: | 2,3 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |