Ventilátor Spal VA09-AP12/C-27S
Zvětšit
| Napětí: | 12V |
|---|---|
| Průměr vrtule: | 280 mm |
| Počet lopatek: | 10 |
| Typ lopatek: | přímé |
| Typ ventilátoru: | tlačný |
| Max. průtok vzduchu: | 1400 m3/hod. |
| Příkon: | 7,7 - 8,3 A |
| Hmotnost: | 1,1 kg |
| Max. montážní hloubka: | 51,1 mm |