E-shop

Často kladené dotazy

1. Jak u vás najdu vhodný ventilátor, když neznám přesný SPAL kód ze štítku na ventilátoru? Potřeboval bych mít jistotu, že vyberu správný.

Pro vyhledání v našem E-shopu Vám stačí znát základní parametry hledaného ventilátoru a pak už jednoduše pokračovat ve výběru za pomoci filtrování. U všech ventilátorů Vám jsou k dispozici detailní fotografie včetně fotografie konektoru, nákres, technické parametry a popisky. Pokud si přesto nebudete jistí s výběrem vhodného ventilátoru SPAL, rádi Vám poradíme! Kontaktujte nás prosím.

2. Potřeboval bych speciální ventilátor, který je uveden v katalogu SPAL, ale nemáte ho v nabídce E-shopu. Mohu si ho u vás přesto objednat? Jaký je v takovém případě postup a termín dodání? Mohu si objednat třeba jen 1 ks? A jaká bude cena?

Ano, toto Vám jako dodavatel ventilátorů SPAL pro Českou republiku umíme zajistit. Po naši vzájemné dohodě, zadáme zvolený typ ventilátoru do výroby, přímo v závodě SPAL Automotive v Itálii. Dodací lhůta je v tomto případě 4-5 týdnů. Cena je standardní, bez zvláštních poplatků za individuální přístup. Pokud máte zájem o tuto službu, kontaktujte nás prosím.

3. Prodáváte i jiné značky ventilátorů než ventilátory SPAL?

Ne, specializujeme se pouze na ventilátory značky SPAL.

4. Řešíme problém s nepříjemným pocitem řidičů, při nedostatečné ventilaci v kabině našich vozů. Můžete nám nabídnout nějaké řešení?

Ano, specializujeme se na návrh optimálních řešení ventilace v kabině řidiče, vše s ohledem na specifické parametry u jednotlivých typů vozů. Navrhneme pro Vás optimální variantu a zajistíme dodání vhodných ventilátorů SPAL pro zvolené řešení. Kontaktujte nás prosím.

5. Jaký je rozdíl mezi sacím a tlačným ventilátorem?

Rozdíl je ve směru proudění vzduchu, viz. následují obrázek:

sací a tlačný ventilátor


U nás za dobré rady nic neplatíte. Dobré rady totiž bývají k nezaplacení :-)


Hledat

Napište nám

Dnes se tu pro Vás otáčí:
Katka Hladíková
+420 608 982 585
hladikova@gamatec.cz
Ing. Radek Joudal
+420 777 062 585
joudal@gamatec.cz
Záruka 36 měsíců
 
Vyrobila Unigena